حوادث چهارشنبه سوری جان 3 نفر را گرفت

رئیس اورژانس کشور گفت: حوادث شب چهارشنبه آ خر سال در کشور جان 3 نفر را گرفت و 259 نفر را روانه بیمارستان کرد که 234 نفر آنها مرد هستند.

به گزارش بحران نیوز ، امین صابری نیا افزود: 3 فرد فوت شده در حوادث چهارشنبه آخر سال شامل یک مرد 45 ساله در رباط کریم است که بر اثر صدای انفجار دچار سکته قلبی و مرگ شد،همچنین یک جوان 24 ساله در قزوین و یک نوجوان در رشت بر اثر حوادث شب چهارشنبه آخر سال جان خود را از دست دادند.

وی گفت: یک نوجوان 14 ساله کرمانشاهی نیز چهار روز پیش بر اثر انفجار، دو دست خود را از دست داد و هم اکنون در بیمارستان طالقانی این شهر در کما به سر می برد.

رئیس اورژانس کشور ادامه داد: بر اساس آخرین آمار جمع آوری شده از کشور در حوادث چهارشنبه سوری امسال حداقل 10 مورد قطع عضو داشتیم که بیشتر آن قطع دست و انگشتان بود.

صابری گفت: با وجود این تلفات و خسارتهای ناراحت کننده، در مجموع میزان مصدومان حوادث چهارشنبه سوری امسال نسبت به سال گذشته حدود 50 درصد کاهش داشته است زیرا سال گذشته بیش از 500 مورد انتقال مجروح را با آ مبولانسهای 115 ثبت کردیم.

وی افزود: میزان مرگ ناشی از حوادث چهارشنبه سوری امسال با توجه به آماری که تاکنون به دست آمده با سال گذشته تفاوتی ندارد و سال گذشته نیز در چنین شبی 3 نفر مرگ ناشی از این حوداث را داشتیم که البته در سال 92 این آمار 9 نفر و در سال 91 حدود 19 نفر بود.

گزارش های منتشر شده از استانهای مختلف نشان می دهد که استان تهران و فارس بیشترین میزان مصدومان حوادث چهارشنبه سوری را داشتند.

بر چسب ها