تاکید بر اهمیت مدیریت بحران جامعه محور در سال 95

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در پیام نوروزی خود خطاب به گروه های داوطلب واکنش اضطراری محلات بر تداوم نقش شهروندان در ایجاد ساختار مدیریت بحران جامعه محور تاکید کرد.

به گزارش بحران نیوز ، در پیام نوروزی دکتر احمد صادقی خطاب به گروه های دوام آمده است: بهار ، فصل نو شدن است، روایت ناب طبیعت از برخواستن  دوباره و تازه شدن است. در سایه حق تعالی، دست دعا برمی داریم و «حول حالنا الی احسن الحال» می گوییم و سال نو را  آغاز می کنیم. امید که در سال پیش رو، همگام با تازه شدن طبیعت، با توانایی مضاعف گام در راه آینده بگذاریم.

بنا بر این گزارش ، در ادامه این پیام با تاکید بر اهمیت مدیریت بحران جامعه محور آمده است: در سالی که پشت سر نهادیم رویدادهای بسیاری را تجربه کردیم، برنامه های فراوانی را  در حوزه مدیریت بحران آغاز و پیش بردیم. تحول ایجاد شده در زمینه فعالیت گروه های داوطلب واکنش اضطراری محلات تهران و تشکیل خانه های دوام و ایمنی یکی از این برنامه ها بود که با همراهی تمامی شهروندان عزیز عضو این گروه ها امکان پذیر شد . تحولی که  می توان با استفاده از آن گام های اصولی برای افزایش مشارکت شهروندان در زمینه مدیریت بحران و گسترش فعالیت های داوطلبانه  در تهران برداشت.  امید که با مشارکت هر چه بیشتر شما شهروندان عزیز، این مشارکت گسترده تر شود تا بتوان اقدامات  بیشتری برای افزایش ایمنی شهر و تقویت ساختار مدیریت بحران جامعه محور انجام داد.

 رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران در پایان تاکید کرده است: فرا رسیدن سال نو و تازه شدن طبیعت را به تمامی شهروندان عضو گروه های دوام تبریک می گویم و از تلاش های تک تک شما عزیزان در سال گذشته تشکر می کنم. امید که در سایه  حق تعالی، بتوانیم در مسیر پیش رو با موفقیت هر چه بیشر حرکت کنیم و همراه با هم مدیریت بحران جامعه محور را در شهر تهران پیش ببریم.