آغاز ثبت نام در مرکز آموزش علمی- کاربردی مدیریت بحران

مرکز آموزش علمی- کاربردی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تحت نظارت موسسه آموزش عالی علمی- کاربردی شهرداری تهران در مقاطع کاردانی و کارشناسی حرفه ای در نظام ترمی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دانشجو می پذیرد.

به گزارش بحران نیوز ، متقاضيان ثبت نام و شركت در پذیرش دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1394 به منظور ثبت‌نام و شركت در پذيرش مذكور تا روز سه شنبه 20 بهمن ماه می توانند از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org اقدام کنند.

همچنین ثبت نام و شركت در پذیرش دوره کارشناسی حرفه‌ای از روز یکشنبه 18 بهمن ماه آغاز و در روز شنبه 24 بهمن ماه پايان مي‌پذيرد.

مرکز آموزش علمی -  کاربردی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با هدف فراهم ساختن امکان تربیت نیروی متخصص و کارشناس حوزه مدیریت بحران به طور رسمی فعالیت خود را با ثبت نام دانشجویان مقطع کاردانی رشته امداد- سوانح در سال تحصیلی ۹۲-۹۳ ، آغاز کرده است.

در حال حاضر نیز، این مرکز با 120 دانشجو در رشته‌های کاردانی حرفه‌ای امداد سوانح، کارشناسی حرفه‌ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث و کارشناسی مدیریت امداد سوانح طبیعی مشغول فعالیت است.

این مرکز در نظر دارد برای ترم بهمن ماه سال جاری در رشته‌های کاردانی حرفه‌ای امداد سوانح، کارشناسی حرفه‌ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث، کارشناسی حرفه‌ای مدیریت امداد سوانح طبیعی، کارشناسی حرفه‌ای آماد و پشتیبانی در سوانح و کارشناسی حرفه‌ای مدیریت بحران در اماکن نسبت به پذیرش دانشجو اقدام نماید.